Sparing: Zawisza Bydgoszcz - Chojniczanka Chojnice 1:1 [GALERIA]

krk
Sparing: Zawisza Bydgoszcz - Chojniczanka Chojnice 1:1
Sparing: Zawisza Bydgoszcz - Chojniczanka Chojnice 1:1 Filip Kowalkowski / Polska Presse
Zawisza zremisował z Chojniczanką Chojnice 1:1 w sparingu rozegranym na bocznym boisku bydgoskiego klubu. W sobotnim meczu kontrolnym sędzia podyktował po jednym rzucie karnym dla każdego zespołu. Jedenastkę wykorzystali tylko bydgoszczanie. Karnego Przemysława Pietruszki obronił Łukasz Sapela.

Zawisza Bydgoszcz - Chojniczanka Chojnice 1:1

Bramka: Wasił Panajotow 31 (k) - Marcin Krzywicki

Zawisza Bydgoszcz: Łukasz Sapela - Daniel Włosiński, Piotr Stawarczyk, Toni Markić, Jay Jaskólski - Jakub Łukowski, Maciej Kona (46 Rafał Wlazło), Wasił Panajotow (70 Kamil Zieliński), Mica (70 Paweł Osiński), Karol Danielak (46 Damian Siek) - Arkadiusz Gajewski

Chojniczanka Chojnice: Damian Podleśny - Wojciech Lisowski, Piotr Kieruzel, Marcin Biernat, Przemysław Pietruszka - Maciej Rogalski, Paweł Zawistowski, Przemysław Czerwiński, Andrzej Rybski, Patryk Mikita - Marcin Krzywicki.
W II połowie zagrali także: Rafał Grzelak, Łukasz Kosakiewicz, Bartłomiej Niedziela, Artur Haluch, Damian Garbacik.

żółta kartka: Krzywicki.

czerwona kartka: Mica (Zawisza).

W 27. minucie Przemysław Pietruszka (Chojniczanka) nie wykorzystał rzutu karnego (obronił Łukasz Sapela)

źródło: Gazeta Pomorska