Transmisja sparingu: Wisła Kraków - FC Arda Antalya. Mecz w piątek 2 lutego już od godziny 13:00

Jakub Jabłoński
W piątek 2 lutego odbędzie się czwarty już sparing Wisły Kraków podczas zgrupowania w Turcji. Po ostatnim zwycięstwie "Białej Gwiazdy" z duńskim Kolding IF (2:1) przyjdzie kolej na bułgarskie FC Arda Antalya. Początek sparingu już od godziny 13:00 na kanale YouTube Wisły Kraków.

Sparing Wisła Kraków - FC Arda Antalya [2.02.2024]

Wisła poprzedni sparing rozpoczęła od mocnego uderzenia. Duńczycy bowiem już od 28. minuty przegrywali po trafieniu Hiszpana Mikiego Villara. A wcześniej znakomite sytuacje na gole mieli m.in. Szymon Sobczak oraz Patryk Gogóła. Duńczycy dopiero tak naprawdę otrząsnęli się dwie minuty po zmianie strony. Mimo strzelenia bramki kontaktowej podopieczni Radosława Sobolewskiego nie rezygnowali z dalszych ataków. W konsekwencji decydującą bramkę na wagę zwycięstwa w sparingu zdobył Dawid Szot.

Zgrupowanie na tureckiej ziemi zakończy się dzień po piątkowym sparingu. 3 lutego piłkarze krakowskiego klubu powrócą do Polski, gdzie już będą się przygotowywać bezpośrednio do ponownego startu rozgrywek zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej. Przed meczem Fortuna 1. Ligi planowany jest jeszcze piąty sparing. Rywala Wisła Kraków ma ogłosić w niedalekiej przyszłości.

Powrót do ligowych zmagań dla Wisły Kraków przypadnie na 18 lutego. Wtedy udadzą się do Rzeszowa na rywalizację ze Stalą. Początek meczu o godz. 12:40. "Biała Gwiazda" aktualnie zajmuje piąte miejsce (dające baraże o awans do PKO Ekstraklasy) z dorobkiem 31 punktów.

Sparing Wisła Kraków - FC Arda Antalya

• piątek, 2 lutego, godzina 13:00
  • Belek (Turcja), boisko treningowe
  • Transmisja: Wisła Kraków (YouTube)

FORTUNA 1 LIGA w GOL24

Ostatnie godziny okienka transferowego dla niektórych klubów byłī wyjątkowo pracowite. Kilka zespołów zdecydowało się na wzmocnienia określane mianem "Last Minute", na ostatnią chwilę. W tym polscy piłkarze zdecydowali się zmienić barwy klubowe. Kto na koniec okienka najbardziej się wzmocnił i dlaczego? Zobacz, najważniejsze ruchy transferowe dokonane w ostatnich godzinach! Kliknij w przycisk po prawej i zapoznaj się z najnowszymi zmianami barw

Najciekawsze transfery w ostatnim dniu okienka transferowego...