Trener Okocimskiego po meczu w Rybniku: Po przerwie nic nie wskazywało, że będzie tak źle

Damian Orłowicz
Piotr Stach
Piotr Stach x-news
Okocimski Brzesko mocno skomplikował sobie sprawę utrzymania w pierwszej lidze, przegrywając zasłużenie w Rybniku 0:3. Do końca rozgrywek pozostało dziesięć kolejek, więc jeszcze nie wszystko stracone. Zobacz, co powiedział Piotr Stach na konferencji prasowej.

Zwycięstwo rybniczan było bezdyskusyjne. Po przerwie Energetyk dominował na boisku i dzięki Sobczakowi oraz Cisse, mógł się cieszyć z trzeciego zwycięstwa w tym sezonie: - Chciałem pogratulować trenerowi zasłużonego zwycięstwa. W pierwszej połowie obie drużyny zagrały dobrze, stworzyły sobie po kilka sytuacji. Kluczem do sukcesu miało być wykorzystanie jednej z nich. Po przerwie nic nie wskazywało, że będzie tak źle - stwierdził szkoleniowiec Okocimskiego

Okocimski spadł na ostatnie miejsce w tabeli pierwszej ligi. Sprawa utrzymania stałe się coraz bardziej trudna: - Każdy z nas musi się zastanowić i zrobić sobie rachunek sumienia. Tą porażką bardzo skomplikowaliśmy sobie życie. Zasypaliśmy się, więc teraz trzeba się odkopać – zakończył Piotr Stach