Trenerski dwugłos po meczu Flota - Arka (WIDEO)

Bartosz Czekała, x-news
- Zawodnicy walczyli dzisiaj od pierwszej do ostatniej minuty. Cieszę się, że Flota wróciła do zwycięstw i oby tych zwycięstw było dużo - stwierdził po meczu z Arką Gdynia Tomasz Kafarski, trener Floty Świnoujście.

Paweł Sikora (Trener Arki Gdynia): Na temat meczu chciałbym tylko powiedzieć, że piłka nożna to nie jest gra na utrzymanie, ale też należy strzelać bramki. My chyba o tym zapomnieliśmy. Mamy problem z wykończeniem akcji. Dochodzimy do bardzo dobrych sytuacji i z 2-3 metrów nie strzelamy. Musimy wszyscy zejść na ziemię, bo już chyba uwierzyliśmy w to, że jesteśmy dobrym zespołem, dobrymi piłkarzami, że indywidualnie powygrywamy mecze. Czas, aby się wszyscy trochę uderzyli w piersi i przestali wierzyć w pewne rzeczy. Piłkarze są w Barcelonie, a my jesteśmy zawodnikami, którzy muszą włożyć bardzo dużo pracy i wysiłku. Uważam także, że zabrakło nam determinacji i wiary.

Tomasz Kafarski (trener Floty Świnoujście): Na pewno należą się moim chłopakom słowa uznania, bo walczyli dzisiaj od pierwszej do ostatniej minuty. Mecz nie rozpoczął się tak, jak chcieliśmy. Arka miała zbyt dużą kontrolę nad nami. Zespół z Gdyni prezentował się tak, jak oceniłem ich grę przed spotkaniem. To drużyna ładnie grającą w piłkę, nowocześnie. My mieliśmy inny sposób na grę i gdzie indziej szukaliśmy swoich atutów. Cieszę się, że Flota wróciła do zwycięstw i oby tych zwycięstw było dużo.

Polub nas na Facebooku! Już prawie 40 tysięcy fanów dyskutuje z nami na naszym fan-page'u. Tam dzieje się jeszcze więcej!