Trenerzy po meczu Bytovia Bytów - Zawisza Bydgoszcz (KONFERENCJA)

Łukasz Łabędzki
Trenerzy po meczu Bytovia Bytów - Zawisza Bydgoszcz
Trenerzy po meczu Bytovia Bytów - Zawisza Bydgoszcz Łukasz Łabędzki
W meczu 9. kolejki 1. ligi, Bytovia Bytów zremisowała na własnym stadionie z Zawiszą Bydgoszcz 2:2 (0:1). Po tym spotkaniu trenerzy obu zespołów podzielili się swoimi przemyśleniami na temat wydarzeń, które miały miejsce na boisku!

Tomasz Kafarski (Bytovia Bytów): My w tym meczu odnieśliśmy dwa zwycięstwa i jedną porażkę. Pierwszym zwycięstwem było to, że do przerwy przegrywaliśmy tylko 1:0. Drugim zwycięstwem było to, że po korekcie w przerwie wyprowadziliśmy stan meczu na 2:1. Oczywiście pod naszą bramką kilak razy było groźnie, ale nic nie zapowiadało straconej bramki po ostatniej akcji. I to jest ta porażka, która na pewno boli, bo z perspektywy meczu nie wiem, czy byliśmy zespołem lepszym i groźniejszym, lecz wydaje mi się, że kultura gry i jakość była po stronie gości. To oni mieli więcej klarownych akcji i optyczną przewagę w polu. Jednak to my po strzeleniu dwóch bramek straciliśmy prowadzenie w 93 min. Szkoda tych punktów, ale wydaje mi się, że z perspektywy meczu to jest cenny punkt z bardzo dobrym zespołem.

Daniel Osiński (Zawisza Bydgoszcz): Na wstępie powiem, że macie piękne miasto i zamek z bardzo dobrą kuchnią. Dziękujemy za gościnę. Jeśli chodzi o mecz, to w pierwszej połowie dominowaliśmy. Mieliśmy bardzo dużo dogodnych sytuacji. Żal, że w większości nie wykorzystaliśmy. W drugiej połowie trener Bytovii nas trochę odczytał zmieniając taktykę na 4-4-2. Było widać, że mieliśmy trochę problemów. Gospodarze zdobyli dwie bramki. Cieszę się, że nasza drużyna pozbierała się z tego i w końcówce udało nam się zdobyć decydującą bramkę. Pokazało to charakter drużyny. Jestem bardzo zadowolony z wyniku.

źródło: Bytovia Bytów