Trenerzy po meczu Widzew Łódź - Wigry Suwałki (KONFERENCJA)

Łukasz Łabędzki
Trenerzy po meczu Widzew Łódź - Wigry Suwałki
Trenerzy po meczu Widzew Łódź - Wigry Suwałki Łukasz Łabędzki
W meczu 29. kolejki 1. ligi Widzew Łódź zremisował u siebie z Wigrami Suwałki 2:2. Po tym spotkaniu trenerzy obu zespołów podzielili się swoimi przemyśleniami na temat wydarzeń, które miały miejsce na boisku!

Wojciech Stawowy (Widzew Łódź): Jeśli chce się osiągnąć korzystny rezultat, to trzeba grać tak, jak my w drugiej połowie. Pierwszą połowę powinniśmy wymazać z naszej pamięci, bo graliśmy w niej bardzo słabo. Jeśli chcieliśmy mieć nadzieję na miejsce barażowe, to nie mogliśmy stracić punktów. Niestety, nie udało nam się to. W pierwszej części gry mieliśmy za dużo niewymuszonych strat w środku pola. Po przerwie było ich nieco mniej. Te błędy wynikały z braku asekuracji i podejmowania złych wyborów. Znam wyniki innych spotkań. Mimo to, w każdym meczu chcemy dać z siebie 100%, żeby na koniec sezonu osiągnąć lepsze miejsce, niż zajmujemy na ten moment.

Donatas Vencevicius (Wigry Suwałki): Cieszy nas punkt wywalczony na bardzo trudnym terenie. Staraliśmy się wykorzystać kontry, których dzisiaj mieliśmy bardzo dużo. Gdybyśmy byli bardziej skuteczni, wywalczylibyśmy dzisiaj trzy punkty. Nie da się ukryć, że jesteśmy w lepszej sytuacji niż Widzew i, w przeciwieństwie do naszych rywali, możemy być spokojni.

źródło: Widzew Łódź