Trzecioligowy KSZO 1929 Ostrowiec wygrał mecze kontrolne z Kamienną Brody i ŁKS Probudex Łagów

dor
Kolejne dwa mecze kontrolne rozegrali piłkarze trzecioligowego KSZO 1929 Ostrowiec. Pokonali 7:1 (0:1) grającą  w klasie okręgowej Kamienną Brody oraz 2:0 (1:0) pokonali  lidera czwartej ligi świętokrzyskiej – ŁKS Probudex Łagów.KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Kamienna Brody 7:1 (0:1)Bramki: Łukasz Swat 50, zawodnik testowany 62, Jan Imiołek 63, Adrian Gębalski 75, 90, Kamil Łokieć 77, Patryk Rząsa 88 - Konrad Małaczek 12KSZO: Zacharski (46. Rybiński) – Rząsa, Bąk, Miłek, Wróbel – Łokieć, Imiołek, Kasperkiewicz, Szymański, Swat – Grunt (46. Gębalski) oraz Mąka, zawodnik testowany.Do przerwy zanosiło się na niespodziankę, ponieważ Kamienna prowadziła 1:0. Mogła jeszcze podwyższyć wynik, ale w 38. minucie Marcin Dynarek nie wykorzystał rzutu karnego - trafił w poprzeczkę. Ostra rozmowa w szatni w przerwie spotkania podziałała i w drugiej odsłonie KSZO 1929 strzelił siedem goli. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – ŁKS Probudex Łagów 2:0 (1:0)Bramki: Mateusz Mąka 13, Adrian Gębalski 83.KSZO: Zacharski (46. Rybiński) – Wasilewski, Tadrowski, Mężyk, Kaczmarek – Bełczowski, Mąka, Kasperkiewicz, Chrzanowski, zawodnik testowany testowany – Grunt (46. Gębalski) oraz Miłek, Imiołek.Kolejny sparing KSZO 1929 rozegra w sobotę, 8 lutego, o godzinie 12. Zmierzy się z RKS Radomsko. (dor)
Kolejne dwa mecze kontrolne rozegrali piłkarze trzecioligowego KSZO 1929 Ostrowiec. Pokonali 7:1 (0:1) grającą w klasie okręgowej Kamienną Brody oraz 2:0 (1:0) pokonali lidera czwartej ligi świętokrzyskiej – ŁKS Probudex Łagów.KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Kamienna Brody 7:1 (0:1)Bramki: Łukasz Swat 50, zawodnik testowany 62, Jan Imiołek 63, Adrian Gębalski 75, 90, Kamil Łokieć 77, Patryk Rząsa 88 - Konrad Małaczek 12KSZO: Zacharski (46. Rybiński) – Rząsa, Bąk, Miłek, Wróbel – Łokieć, Imiołek, Kasperkiewicz, Szymański, Swat – Grunt (46. Gębalski) oraz Mąka, zawodnik testowany.Do przerwy zanosiło się na niespodziankę, ponieważ Kamienna prowadziła 1:0. Mogła jeszcze podwyższyć wynik, ale w 38. minucie Marcin Dynarek nie wykorzystał rzutu karnego - trafił w poprzeczkę. Ostra rozmowa w szatni w przerwie spotkania podziałała i w drugiej odsłonie KSZO 1929 strzelił siedem goli. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – ŁKS Probudex Łagów 2:0 (1:0)Bramki: Mateusz Mąka 13, Adrian Gębalski 83.KSZO: Zacharski (46. Rybiński) – Wasilewski, Tadrowski, Mężyk, Kaczmarek – Bełczowski, Mąka, Kasperkiewicz, Chrzanowski, zawodnik testowany testowany – Grunt (46. Gębalski) oraz Miłek, Imiołek.Kolejny sparing KSZO 1929 rozegra w sobotę, 8 lutego, o godzinie 12. Zmierzy się z RKS Radomsko. (dor) Fot. Mariusz Jabłoński
Kolejne dwa mecze kontrolne rozegrali piłkarze trzecioligowego KSZO 1929 Ostrowiec. Pokonali 7:1 (0:1) grającą w klasie okręgowej Kamienną Brody oraz 2:0 (1:0) pokonali lidera czwartej ligi świętokrzyskiej – ŁKS Probudex Łagów.