Żalgiris Kowno - Lech Poznań ONLINE. Awans to właściwie formalność. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Piotr Rzepecki
Żalgiris - Lech LIVE! Szybko poszło. Brawo Marchwiński
Żalgiris - Lech LIVE! Szybko poszło. Brawo Marchwiński TVP Sport
Żalgiris Kowno - Lech Poznań ONLINE. Czas na rewanżowe starcie "Kolejorza" z litewskim Żalgirisem. W pierwszym meczu lepsi byli podopieczni Johna van den Broma zwyciężając 3:1 przy Bułgarskiej. Jaki wynik padnie dziś na Litwie? Pierwszy gwizdek meczu o godz. 18:00. Sprawdź, gdzie stream online. Relacja w GOL24!

Żalgiris Kowno - Lech Poznań ONLINE

Trzecia drużyna minionego sezonu Ekstraklasy zagra o awans do III rundy eliminacji Ligi Konferencji z Litwińskim Żalgirisem Kowno. Rywal w zasięgu? To mało powiedziane. Przypomnijmy, w pierwszym meczu przy Bułgarskiej w Poznaniu "Kolejorz" był co najmniej o klasę lepszy od przeciwników zwyciężając 3:1. Poza drobnymi momentami, gdzie inicjatywę przejmowali rywale, właściwie Lech nie tracił kontroli.

Pierwsza połowa była perfekcyjna. Lech schodził na przerwę przy wyniku 3:0. Bramę zdobył Dino Hotić, który cieszył się ze swojego premierowego trafienia w koszulce Lecha (Bośniak przed sezonem trafił na Bułgarską). Strzelili także Antonio Milić oraz Radosław Murawski. Na początku drugiej części meczu poznaniacy jednak się zdrzemnęli i kosztowało to bramkę. Efektownym golem popisał się Holender Anton Fase.

Marius Stankevicius, trener Żalgirisu Kowno:
Lech to jeden z największych polskich klubów, z bogatą historią. Wiem, że w ubiegłym roku świętował stulecie. Jestem pod wrażeniem i mogę tylko komplementować Lecha za to, co zrobił w poprzednim sezonie w Lidze Konferencji grając z takimi zespołami jak Bodoe/Glimt, Villarreal czy Fiorentina.

John van den Brom, trener Lecha Poznań:
W przerwie powiedziałem zawodnikom, że nie mam się do czego przyczepić i oczekuję tylko kontynuacji. Później jednak zabrakło nam dokładności, pojawiła się nerwowość, w dodatku rywale zdobyli fantastycznego gola. Mimo to jestem zadowolony z wyniku.

Przewidywany skład Lecha: Filip Bednarek - Joel Pereira, Alan Czerwiński, Miha Blazić, Barry Douglas - Radosław Murawski, Dino Hotić, Filip Marchwiński, Afonso Sousa, Kristoffer Velde - Filip Szymczak.

Gdzie oglądać mecz Żalgiris Kowno - Lech Poznań?

Transmisja z meczu rewanżowego II rundy eliminacji Ligi Konferencji w TVP Sport. Pierwszy gwizdek meczu Żalgiris - Lech o godz. 18:00. Mecz także dostępny w Internecie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji Smart TV.

LIGA KONFERENCJI w GOL24

Kto wydał najwięcej, a kto zarobił na transferach podczas letniego okienka w PKO Ekstraklasie? Poznajcie zbiorczy ranking dziesięciu najwyższych transakcji, w tym jednej nadchodzącej, dzięki której na podium wskoczyła Legia Warszawa.

Największe transfery w Ekstraklasie. Ranking TOP 10 letniego...