Znicz zgaszony. Siarka powraca na właściwe tory (WIDEO)

Łukasz Myszka
Siarka Tarnobrzeg pokonała Znicz Pruszków 2:0
Siarka Tarnobrzeg pokonała Znicz Pruszków 2:0 Grzegorz Lipiec/
W meczu 9. kolejki II ligi wschodniej Siarka Tarnobrzeg wygrała u siebie ze Zniczem Pruszków 2:0. Zobacz skrót meczu, konferencję prasową oraz wypowiedzi piłkarzy po tym spotkaniu.

Po dobrym spotkaniu Siarka Tarnobrzeg pokonała na własnym stadionie Znicz Pruszków. Do bramki rywali strzelali w 59. minucie Tomasz Ciećko oraz w 90. minucie Jan Kowalski.

WIĘCEJ O MECZU PRZECZYTASZ W LINKU PONIŻEJ:
Ważna wygrana Siarki, Znicz wraca z niczym

Skrót meczu:

Konferencja prasowa:

Wypowiedzi piłkarzy:

Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków 2:0 (0:0)

Bramki: 58' Ciećko, 90' Kowalski

Kartki:
56' Baran, 90' Kowalski (Siarka) – 14' Niksiński, 33' Januszewski, 43' Zawodziński (Znicz)

Siarka Tarnobrzeg: 12. Pogorzelec – 10. Stępień (k) (90' Wróbel) , 26. Makowski, 25. Baran, 19. Sulkowski, 5. Frankiewicz, 24. Chrabąszcz, 7. Piątkowski (57' Ciećko), 17. Szewc (73' Kowalski), 8. Koczon (83' Korona), 11. Truszkowski

Znicz Pruszków: 1. Bigajski – 14. Niksiński (57' Banaszewski) , 25. Biedrzycki (84' Grudniewski), 4. Januszewski (83' Machalski), 8. Jędrych (k), 22. Kopciński, 20. Kosiec, 18. Pieczara, 6. Tomas, 10. Zawodziński (71' Paluchowski), 3. Kucharski

Sędziował: Paweł Kukla (Kraków)