3 liga. Siarka Tarnobrzeg wygrała sparing z Pogonią Staszów

Damian Wiśniewski
Siarka Tarnobrzeg
W sobotę 13 lutego zawodnicy występującej w grupie czwartej piłkarskiej trzeciej ligi Siarki Tarnobrzeg pokonali w sparingu czwartoligowca z województwa świętokrzyskiego, Pogoń Staszów.

Pogoń Staszów - Siarka Tarnobrzeg 0:2 (0:1)
Bramki:
Luigi D'Apollonio 43, Michał Bury 70.
Siarka (I połowa): Pietryga - Sulkowski, Bierzalo, Bieniarz, Kowalik, D'Apollonio, Paczocha, Duda, Rogala, Janeczko, Gajewski.
Sarka (II połowa): Kowal - Skrzypek, Głowa, Jozefiak, Orzechowski, Zmarzlik, Tabor, Bury, Mróz, Krempa, Bałdyga.

Dla Siarki był to szósty mecz sparingowy i trzecie zakończony zwycięstwem - wcześniej ogrywała 3:1 Garbarnię Kraków i 2:0 ŁKS Probudex Łagów.

W tym spotkaniu w barwach tarnobrzeskiego zespołu zagrali młodzi zawodnicy: 17-letni Leonard Zmarzlik, który ostatnio występował w barwach UKS SMS Łódź i Filip Krempa z ekipy juniorskiej.

Zmarzlik w trwającym sezonie grał w barwach łódzkiego klubu w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Wystąpił w 15 spotkaniach, strzelił dwa gole. Pięć razy wychodził w pierwszym składzie, dziesięciokrotnie wchodził z ławki.

Kolejny sparing Siarka zagra z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.