Duże straty kadrowe Wisły Płock po meczu z Flotą

Maciej Szumowski
Duże straty kadrowe Wisły Płock po meczu z Flotą Tomasz Łasica
Wisła Płock sobotnie zwycięstwo nad Flotą Świnoujście (2:0) okupiła groźnie wyglądającymi urazami zawodników pierwszej drużyny. Kontuzjowani są trzej zawodnicy.

U Fabiana Hiszpańskiego podejrzewane jest złamanie nogi w kostce. Już w pierwszej połowie meczu utalentowany 21-latek został sfaulowany przez jednego z zawodników drużyny z województwa zachodniopomorskiego. Jak informuje oficjalny portal Wisły Płock, "Hiszpana" czeka prześwietlenie, które powinno wykazać jak poważny jest uraz.

Wśród kontuzjowanych są również Marko Radić i Dimitar Iliev. Serbski stoper w 85. minucie meczu z drużyną ze Świnoujścia stracił przytomność po zderzeniu głową z rywalem, co skutkowało uszkodzeniem stawu kolanowego. Konieczny jest rezonans. Bułgar natomiast został kopnięty w mięsień dwugłowy i musi odpocząć od treningów.

Wszyscy trzej piłkarze I-ligowca przejdą w najbliższym czasie badania.