Fortuna 1 Liga. Radomiak zabrał trzy punkty z Olsztyna. Gol i radosne salto Leandro

Jacek Czaplewski
Mecz Stomil Olsztyn - Radomiak Radom
Mecz Stomil Olsztyn - Radomiak Radom IPLA TV
Fortuna 1 Liga. W meczu 11. kolejki Stomil Olsztyn przegrał u siebie z Radomiakiem Radom 0:1 (0:1). O wygranej zadecydował strzał Leandro z 59 minuty.

Mecz Stomil Olsztyn - Radomiak Radom 0:1
Stomil wrócił do gry po trzech tygodniach. Ligowy kalendarz tak się ułożył, że dziś zespół z Olsztyna rozegrał czwarty mecz z rzędu na własnym boisku (a piąty w ogóle z sześciu ostatnich meczów). Walczył w nim o przełamanie serii trzech remisów.

Od początku Stomil próbował kombinacyjnej gry. Najlepszą sytuację w pierwszej połowie dał mu jednak stały fragment. Po rzucie wolnym słupek obił Wojciech Łuczak. Pozostałe próby albo okazały się niecelne (Damian Sierant), albo górą wychodził z nich broniący Mateusz Kochalski (strzały Serafina Szoty i Kokiego Hinokio). Radomiak starał się odpowiadać, lecz za każdym razem na posterunku widzieliśmy Vjaceslavsa Kudrjavcevsa.

Z drugiej połowy więcej ugrał właśnie Radomiak. Gola na wagę trzech punktów strzelił Leandro. Kapitan uderzył celnie z okolicy dziesiątego metra. Cieszył się z całym zespołem, po uprzednim wykonaniu efektownego salta.

Piłkarz meczu: Leandro
Atrakcyjność meczu: 5/10

1. LIGA w GOL24

Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

2:4 z Benfiką Lizbona, 0:1 z Rangers FC i wreszcie 3:1 ze Standardem Liege! Lech Poznań odniósł pierwsze zwycięstwo w fazie grupowej Ligi Europy. Godny pochwały jest nie tylko końcowy wynik, ale i gra, która do niego doprowadziła. Według internautów bezbronni Belgowie wpadli pod lokomotywę i nic z nich nie zostało. Zobaczcie najciekawsze memy.

Belgowie wpadli pod lokomotywę. MEMY o meczu Lech Poznań - S...