GKP gromi Sandecję

Marek Iwaniszyn
GKP zaskoczyło Sandecję
GKP zaskoczyło Sandecję Roger Gorączniak (Ekstraklasa.net)
Sensacyjnie zakończyło się spotkanie w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie miejscowe GKP rozbiło Sandecję Nowy Sącz aż 3:0!

GKP wyszło na prowadzenie już w ósmej minucie spotkania. Dośrodkowanie z lewej strony boiska wykorzystał Emil Drozdowicz, który mocnym strzałem z kilkunastu metrów pokonał Różalskiego.

Ten sam zawodnik podwyższył wynik spotkania na 2:0. Nieco ponad kwadrans przed końcem Drozdowicz wykończył kontrę gospodarzy, minął Różalskiego i skierował piłkę do pustej bramki.

Wynik spotkania, na pięć minut przed koncem, ustanowił strzałem głową Daniel Ciach.

Mecz nie odbył się w weekend ponieważ Sandecja świętowała 100-lecie swojego istnienia.