GKS Bełchatów pogromił trzecioligowca

Atanazy Wojdak
Martin Zakrzewski (z lewej) był jednym z wielu strzelców goli w dzisiejszym sparingu Jakub Pokora
GKS wygrał sparing z trzecioligowym Włókniarzem Zelów 6:1. Mecz rozegrano na stadionie w Bełchatowie. Warto odnotować, że swojego pierwszego gola zdobył Kamil Kosowski.

Sparingi - śledź wyniki wszystkich meczów przygotowawczych
GKS Bełchatów 6:1 Włókniarz Zelów

Bramki: Miroslav Bożok 2, 33, Martin Zakrzewski 60, Bartłomiej Bartosiak 70, Maciej Mysiak 85, Kamil Kosowski 90 - Piotr Boczkiewicz 43

GKS Bełchatów: (I połowa) Łukasz Sapela - Grzegorz Fonfara, Maciej Szmatiuk, Mate Lacić, Jacek Popek - Tomasz Wróbel, Grzegorz Bocian, Damian Zbozień, Miroslav Bożok, Dawid Nowak - Grzegorz Kuświk. (II połowa) Łukasz Budziłek - Filip Modelski, Szymon Sawala, Zlatko Tanevski, Maciej Mysiak - Martin Zakrzewski, Grzegorz Baran, Leszek Nowosielski, Bartłomiej Bartosiak, Kamil Kosowski - Łukasz Wroński.

Włókniarz Zelów: Paweł Wiśniewski - Kamil Bendkowski, Dawid Pałyska, Mateusz Kołuda, Arkadiusz Noga - Kamil Gawroński, Daniel Dymek, Piotr Boczkiewicz, Krzysztof Kukulski, Samuel Uche Obi - zawodnik testowany. Grali także: Damian Kieraś, Adrian Mik, Kacper Jędrychowski, Jacek Berensztajn, Rafał Bednarek.

Źródło: Włókniarz Zelów