Gol Milika w sparingu Ajaksu z Panathinaikosem (WIDEO)

mgs
Arkadiusz Milik strzelił gola w sparingu Ajaksu
Arkadiusz Milik strzelił gola w sparingu Ajaksu Polskapresse
Arkadiusz Milik strzelił gola w piątkowym sparingu Ajaksu z Panathinaikosem. Holendrzy wygrali to spotkanie 2:0.

Arkadiusz Milik dobrze spisuje się w przedsezonowych sparingach. W piątek w meczu towarzyskim Ajaksu z Panathinaikosem reprezentant Polski strzelił gola. W 33. minucie napastnik po zagraniu Lasse Schone z bliskiej odległości pokonał golkipera rywali.

Drugiego gola dla Holendrów zdobył w 87. minucie Anwar El Ghazi, który w przerwie zmienił Arkadiusza Milika.

Ajax Amsterdam - Panathinaikos 2:0

Bramki:33' Milik, 87' El Ghazi

Ajax: Boer; Tete (77' Dankerlui), Vander Hoorn (77' Vissie), Riedewald (77' Savastano), Dijks (77' Warmerdam); Bazoer (77' Duarte), Klaassen (77' Bakker), Sinkgraven (77' El Mahdioui); Schöne (77' Clement), Milik (46' El Ghazi), Menig (64' Cerny)