Legia pokonała Hapoel Beer Szewa w meczu towarzyskim (ZDJĘCIA)

mgs
Legia Warszawa w najsilniejszym składzie pokonała w sparingu Hapoel Beer Szewa 1:0 (0:0). To był ostatni mecz kontrolny piłkarzy Henninga Berga przed eliminacjami do Ligi Mistrzów.

Legia Warszawa rozegrała swój ostatni sparing przed rozpoczęciem eliminacji do Ligi Mistrzów. Mecz odbył się na Łazienkowskiej, a rywalem mistrzów Polski z Hapoele Beer Szewą. W pierwszej połowie meczu nie oglądaliśmy na placu gry żadnych goli. Wynik spotkania dopiero na początku drugiej połowy otworzyli "Legioniści", którzy za sprawą gola zdobytego przez Michała Żyro w 55. minucie objęli prowadzenie, którego nie oddali rywalom do ostatniego gwizdka sędziego.

W środę o 19.00 Legia zagra o Superpuchar Polski z Zawiszą Bydgoszcz. Z kolei za tydzień rozpocznie walkę o Ligę Mistrzów. Pierwszym przeciwnikiem warszawiaków w drugiej rundzie kwalifikacji będzie irlandzki Saint Patrick's Athletic.

LEGIA WARSZAWA - HAPOEL BEER SZEWA 1:0

Bramki: 55. Żyro

Kartki: 57. Kucharczyk, 83. Havivjan

Legia Warszawa: Kuciak – Broź, Rzeźniczak, Astiz, Brzyski – Żyro, Jodłowiec, Pinto, Radović, Kucharczyk – Sa

Rezerwowi: Jałocha, Bereszyński, Lewczuk, Vrdoljak, Kosecki, Saganowski, Piech

Hapoel Beer Szewa: Levkovich – Ribeiro Soares, Davidzada (71. David), Pajovic, Bitton, Nassar (71. Abu-laben), Havivjan, Buzaglo, Harel (71. Ben Algrabli), Arbeitman, Bard

Rezerwowi: Rahamim, Ejide, Iluz, Algrabli, David, Askling, Zino, Gabay, Plet, Abu-Laben, Melikson