Milan towarzysko przegrywa z Valencią (ZDJĘCIA)

mgs
Niebawem sezon na włoskich i hiszpańskich boiskach wystartuje na dobre, a zawodnicy Milanu i Valencii rozgrywają ostatnie mecze sparingowe, aby sprawdzić swoje możliwości przed nową edycją rozgrywek.

Pierwsi prowadzenie objęli Hiszpanie, którzy już w 19. minucie spotkania zdobyli gola autorstwa Paco Alcacera. Gospodarze nie poddali się i już dziesięć minut później doprowadzili do wyrównania po świetnej bramce Keisuke Hondy zdobytej bezpośrednio z rzutu wolnego. Rossoneri nie cieszyli się jednak zbyt długo po trafieniu Japończyka, bowiem jeszcze przed przerwą na 2:1 strzelił Rodrigo.

Włosi próbowali w prawdzie odmienić losy meczu, ale nie zdołali pokonać Diego Alvesa. Pod wodzą nowego trenera, Filippo Inzaghiego ekipa ze stolicy Lombardii fatalnie radziła sobie w przedsezonowych sparingach z rywalami z Europy, przegrywając między innymi z takimi drużynami jak Manchester City czy Olympiakos.

VALENCIA CF - AC MILAN 2:1 (2:1)

Bramki: Alcacer 18', Rodrigo 38' - Honda 28'

VALENCIA: Diego Alves; Vezo, Barragan, Otamendi, Gaya; Piatti, Javi Fuego, Parejo, Andre Gomes; Rodrigo, Paco Alcaer

MILAN: Diego Lopez; Abate (82' Mexes), Bonera, Zapata (61' Alex), Albertazzi (71' Armero); Poli (82' Mastalli), Cristante, Muntari (71' Essien); Honda, Pazzini (61' Menez), El Shaarawy