Odra Opole rozegrała drugi sparing przed nowym sezonem

Łukasz Baliński
Bramki dla Odry zdobyli Marcin Wodecki i Szymon Skrzypczak
Bramki dla Odry zdobyli Marcin Wodecki i Szymon Skrzypczak Sławomir Jakubowski
Drugi test mecz przed rozpoczynającymi się 21 lipca zmaganiami 1 ligi rozegrali piłkarze ze stolicy regionu. Niestety, tym razem przegrali.

Podopieczni Mariusza Rumaka ulegli na wyjeździe beniaminkowi czeskiej ekstraklasy Slezsky FC Opava 2-3. A bramki dla naszego zespołu zdobyli Marcin Wodecki po podaniu Mateusza Czyżyckiego i Szymon Skrzypczak po dograniu Rafała Niziołka.

Oba te gole padły zanim upłynęła 30 minuta gry. Zresztą rywale też już wówczas mieli na koncie dwa trafienia. W dodatku aż trzy z tych czterech skutecznych prób wykonano głową!

Koniec końców jednak niedługo po zmianie stron miejscowi po raz trzeci wyszli na prowadzenie i już go nie oddali do końca meczu.
Warto odnotować, iż w gronie niebiesko-czerwonych zagrało czterech nowo pozyskanych graczy: bramkarz Michał Szromnik, obrońcy Serafin Szota i Patryk Janasik oraz defensywny pomocnik Jakub Moder.

W pierwszej połowie zresztą Odra wystąpiła w składzie: Szromnik - Brusiło, Szota, Bodzioch, Winiarczyk - Czyżycki, Habusta, Moder, Niziołek, Wodecki - Skrzypczak. Z szatni na boisko wyszli natomiast: Weinzettel (65. Ziarko) - Janasik, Baranowski, Kowalski, Winiarczyk - Czyżycki, Habusta, Boneck Niziołek, Mikinic - Sypek (85. Chodorek).

Materiał oryginalny: Odra Opole rozegrała drugi sparing przed nowym sezonem - Nowa Trybuna Opolska