MKTG Sportowy i Gol - pasek na kartach artykułów

Michał Czajka
mat. prasowe
Wielki Finał Pucharu Tymbarku tym razem nie był tak szczęśliwy jak ostatnio dla podkarpackich drużyn, ale nasze drużyny walczyły bardzo ambitnie. Z tytułem króla strzelców wrócił jeden z zawodników resoviackiego SMS-u.

Wielki Finał na PGE Narodowym odbył się 10 czerwca - najlepsze okazały się ekipy z takich miejscowości jak: Sierakowo, Brzeg, Warszawa, Leszno. Województwo podkarpackie reprezentowały cztery zespoły: dziewczynki SP 2 w Łańcucie (U-12), SP 21 Rzeszów (U-10) oraz chłopcy z SMS Resovia (U-12) i SP 12 w Stalowej Woli (U-10).

Najbliżej miejsca na podium była ekipa dziewcząt z SP21 w Rzeszowie, która uplasowała się na 4. miejscu. Starsza z podkarpackich reprezentacji dziewcząt ukończyła rywalizację na 10. pozycji. Jeśli chodzi o chłopców, to zarówno SMS Resovia jak i SP 12 ze Stalowej Woli skończyły na 9. miejscu.

Warto również zauważyć indywidualne osiągniecia młodych podkarpackich sportowców - królem strzelców w kategorii U-12 chłopców został Bartłomiej Cząstka z Resovii. Blisko zdobycia strzeleckiej korony była również Milena Mączna z SP2 w Łańcucie, która z 11 golami uplasowała się na 2. miejscu.

Euro 2024: STUDIO-EURO ODC-3 PRZED MECZEM POLSKA - AUSTRIA