dor
Piłkarze trzecioligowego KSZO 1929 przegrali sparing z drugoligową Siarką 1:3.
Piłkarze trzecioligowego KSZO 1929 przegrali sparing z drugoligową Siarką 1:3. Fot. KSZO 1929 Ostrowiec
W sobotnim meczu kontrolnym KSZO 1929 Ostrowiec przegrał z Siarką Tarnobrzeg 1:3. Trener Marcin Wróbel przyglądał się grze testowanych zawodników.

Siarka Tarnobrzeg - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (0:0)
Bramki: Dawid Kubowicz 47, Maksymilian Sitek 62, 73 - Damian Mężyk 68.
KSZO 1929: I połowa: Pietrasik - Mateusz Wróbel, Kardas, Dybiec, D. Cheba - Puton, Miłek, Łokieć, Ziółkowski - Smuczyński, Dynarek. II połowa: Pawlus - P. Cheba, Mężyk, Dybiec, Rogoziński - Burzyński, Kutera, Osowski, Madej - Kapsa, Bełczowski oraz Sobczyk.

W zespole KSZO 1929 zagrali juniorzy, wychowankowie klubu - Mateusz Wróbel - syn trenera Marcina Wróbla, Jakub Osowski i Hubert Sobczyk. W drugiej połowie bronił Paweł Pawlus, bramkarz Sokoła Sieniawa. -Szukamy bramkarza, bo Konrad Zacharski w połowie tygodnia poinformował nas, że odchodzi do Kotwicy Kołobrzeg. Zagrał też Filip Rogoziński ze Zdroju Busko-Zdrój i można powiedzieć, że będzie on naszym zawodnikiem. Z niektórymi piłkarzami, którzy są w kadrze, będą jeszcze prowadzone rozmowy, dotyczące ich przyszłości - powiedział trener Marcin Wróbel.

-Z Siarką chcieliśmy uzyskać korzystny wynik, ale rywal był wymagający. My przeciwstawiliśmy, jak potrafiliśmy. W pierwszej połowie graliśmy solidnie, po przerwie popełniliśmy proste błędy, które przeciwnik wykorzystał. Jest materiał poglądowy, jest co analizować - powiedział Marcin Wróbel, trener KSZO 1929.

W drugim sobotnim meczu kontrolnym KSZO 1929 pokonał Olimpię Pogoń Staszów 1:0 (0:0). Bramkę zdobył Jakub Osowski w 15 minucie.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Następcy naszych sportowców - synowie idą w ich ślady [GALERIA ZDJĘĆ]

Syn byłego piłkarza KSZO zginął w wypadku [ZDJĘCIA]

Korona Kielce - piłkarze bez tajemnic, ich wartość rynkowa

Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

Materiał oryginalny: Porażka piłkarzy KSZO 1929 Ostrowiec w sparingu z Siarką Tarnobrzeg 1:3. Grał syn trenera. Byli testowani zawodnicy - Echo Dnia Świętokrzyskie