Remis KSZO 1929 Ostrowiec ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki [WIDEO, zdjęcia]

mir
W ostatnim sparingu piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec zremisowali ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki zdobywając wyrównującą bramkę w 88 minucie

KSZO 1929 Ostrowiec – Świt Nowy dwór Mazowiecki 1:1 (0;1), Mateusz Mąka 88 z karnego – Kamil Wiśniewski 6.

Zacharski - P. Cheba, Kardas, Mężyk, D. Cheba - Łokieć, Madej, Puton, Dybiec, Bełczowski – Grunt oraz Pietrasik, Kapsa, Dziadowicz, Smuczyński, Burzyński, Mąka, Sarwicki, Ziółkowski, Kutera, Dereń.

Ostatni przed rozpoczęciem trzecioligowego sezonu sparing piłkarzy KSZO 1929 był niezłym widowiskiem. Wprawdzie w pierwszej połowie piłkarzom mocno przeszkadzał dokuczliwy upał, ale mimo to grupka kibiców obejrzała wiele ciekawy akcji. Już w 6 minucie po błędzie Konrada Zacharskiego goście objęli prowadzenie i mimo że gospodarze mieli parę okazji, utrzymali je do końca pierwszej połowy. W przerwie meczu spadł obfity deszcz i temperatura nieco spadła, za to na murawie było po przerwie bardziej „gorąco”. Obydwie drużyny grały ofensywnie, szybko i miały wiele dogodnych okazji. Bardzo korzystnie zaprezentowali się piłkarze których trener KSZO, Marcin Wróbel wprowadził na boisko w 60 minucie. Raz za razem dochodziło do niebezpiecznych sytuacji pod bramką Świtu, ale żadnej okazji nie udało się wykorzystać. W 88 minucie atakujący z prawej strony Bartłomiej Smuczyński został sfaulowany w polu karnym, a jedenastkę pewnie wykorzystał Mateusz Mąka.

-Cieszy zaangażowanie, gra do końca, bo już w kolejnym sparingu przegrywaliśmy i wierzyliśmy że można odrobić straty. I tak się stało. W ostatnich minutach i przeciwnik i my mieliśmy sytuacje, ale wielkie uznanie dla chłopaków że w trudnych sytuacjach potrafili gdzieś tam wsadzić nogę i zażegnać niebezpieczeństwo. Ogólnie jestem zadowolony z tego co zespół prezentował w sparingach, choć wiadomo ze są jeszcze niuanse nad którymi trzeba pracować. Wiemy jakie popełniamy błędy i wiemy że trzeba je wyeliminować – powiedział Marcin Wróbel.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Nowa Korona Kielce - wszyscy piłkarze bez tajemnic!

Oto nowe PGE VIVE Kielce. Zobacz skład na sezon 2018/2019

Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

Znana sportowa para z Kielc na bajecznych wakacjach

Materiał oryginalny: Remis KSZO 1929 Ostrowiec ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki [WIDEO, zdjęcia] - Echo Dnia Świętokrzyskie