Rośnie forma piłkarzy Siarki Tarnobrzeg. Rozgromili Stala Rzeszów

SESZ
Piłkarze Siarki Tarnobrzeg prezentują coraz lepsza formę
Piłkarze Siarki Tarnobrzeg prezentują coraz lepsza formę Grzegorz Lipiec
W sparingowych meczu piłkarskim drugoligowa Siarka Tarnobrzeg wygrała z trzecioligową Stalą Rzeszów 4:0 (2:0). Bramki: Ropski 30, 65 z karnego, Janeczko 42, 72.
  • Siarka Tarnobrzeg: Krupa - Kubowicz, Witasik, Bierzało, Grzesik - Witkowski, Radulj, Płatek – Ropski, Janeczko – Mikita, Krzysztof Ropski oraz Janowski, Dawidowicz, Wiktor, Kabała, Świderski.
  • Stal Rzeszów: (I połowa) Wieczerzak - Kordas, Duda, Bašista - Kursa, Bętkowski, Skiba, Koczon - Reiman, Ceglarz. (II połowa) Wasiluk - Skała, Zięba, Duda, Maślany, Stec, Ceglarz, Revák, Szeliga, Milunović.

Ze sparingu na sparing gra Siarkowców wygląda coraz lepiej. Mecz z Woli Chorzelowskiej był drugim z rzędu kapitalnym spotkaniem naszej drużyny.

- Jeśli ktoś poważnie traktuje grę w sparingu to tylko dobrze o nim to świadczy. Nasi grali tak, że miło było na ich postawę patrzeć – komplementował zespół Siarki prezes tarnobrzeskiego klubu Dariusz Dziedzic.

Kolejny dobry mecz rozegrał bramkarz Siarki Krystian Krupa, który wygląda na to, że może być wartościowym zmiennikiem Karola Dybowskiego. W Siarce będzie bronił także Przemysław Janowski, a rywalizacja bramkarzy wyjdzie naszej drużynie na dobre.

W piątek Siarkowcy rozegrają w Rzeszowie sparing ze Słowackim Partizanem Bardejów, natomiast w sobotę zmierzą się w Ostrowcu Świętokrzyskim z tamtejszym KSZO.