Siarka pewnie pokonuje Olimpię Zambrów i wraca na fotel lidera

Łukasz Myszka
Siarka Tarnobrzeg wygrała spotkanie w 28. kolejce 2. ligi
Siarka Tarnobrzeg wygrała spotkanie w 28. kolejce 2. ligi Grzegorz Lipiec/
W meczu 28. kolejki 2. ligi wschodniej Siarka Tarnobrzeg pokonała na wyjeździe Olimpię Zambrów w stosunku 3:0. Siarka od 40. minuty grała w przewadze po czerwonej kartce dla zawodnika gospodarzy.

Siarka wyszła na prowadzenie w 55. minucie po pewnym strzale głową Mirosława Barana. Dopiero w 80. minucie bramkę numer 2 dla Siarki zdobył niezawodny Koczon. W 83. minucie rzut karny pewnie wykorzystał Marcin Truszkowski. Po tej wygranej Siarka wróciła na fotel lidera 2. ligi wschodniej.

Olimpia Zambrów - Siarka Tarnobrzeg 0:3 (0:0)

Bramki: 55' Baran, 80' Koczon, 83' Truszkowski

Kartki:50' Makowski, 71' Tunkiewicz (Siarka)
Czerwona: 40' Steć (Olimpia)

Olimpia Zambrów: Czapliński – Olszewski (76' Jastrzębski), Gogol, Piłatowski, Sobótka – Hryszko, Kosiński, Kuczałek, Grzybowski, Steć – Poduch (61' Zapolnik).

Siarka Tarnobrzeg: Pogorzelec – Nadolski, Baran, Makowski, Persona – Chrabąszcz (62' Buras), Tunkiewicz, Figiel, Koczon – Truszkowski (84' Ciećko), Wróbel (76' Sulkowski).

Sędziowie: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska) – Grzegorz Jakuszko, Paweł Smyk