Skrót meczu Polska - Estonia 5:1. Nasz rywal wyglądał jak amatorska drużyna. Przepiękna bramka Jakuba Piotrowskiego

Jakub Maj
Jakub Maj
Polska rozbiła Estonię w półfinale baraży Euro 2024. 26 marca Biało-Czerwoni zagrają z Walią na wyjeździe. Teraz jednak mamy chwilę to celebrowanie pewnej wygranej. Świetnie zaprezentowali się Jakub Piotrowski i Nicola Zalewski. Ten pierwszy popisał sie cudownym golem z dystansu.

Bramki z meczu Polska - Estonia

Pierwsza bramka padła w 22. minucie, a jej autorem był Przemysław Frankowski. Jakub Piotrowski posłał idealną piłkę między linie do wahadłowego Lens. 28-latek dobrze wszedł przed obrońcę, wpadł w pole karne i uderzył zewnętrzną częścią stopy. Bramkarz nie miał żadnych szans. Drugiego gola udało się strzelić dopiero po przerwie, gdy Zalewski dograł na głowę Zielińskiego.

Bramka numer trzy była autorstwa Jakub Piotrowskiego, który huknął z dystansu. W 74. minucie po dograniu Zalewskiego Karol Mets umieścił piłkę we własnej bramce. Dwie minuty później Sebastian Szymański niemal siłą woli wepchnął futbolówkę do siatki. Ostatnią bramkę zdobyli Estończycy, po tym jak nasi obrońcy przysnęli, na co bardzo nerwowo zareagował Wojciech Szczęsny.

Skład reprezentacji na mecz Polska - Estonia

• Wyjściowa jedenastka Polski: Wojciech Szczęsny - Jakub Kiwior, Jan Bednarek, Paweł Dawidowicz, Nicola Zalewski, Przemysław Frankowski - Jakub Piotrowski, Bartosz Slisz - Piotr Zieliński - Karol Świderski, Robert Lewandowski.
  • Weszli z ławki: Matty Cash (46'), Tymoteusz Puchacz (56'), Sebastian Szymański (72'), Adam Buksa (72'), Jakub Moder (73').
Trwa głosowanie...

Polska pokona Walię i awansuje na Euro 2024?

Bartosz Slisz niedawno był bohaterem głośnego transferu. Środowy pomocnik przeniósł się z Legii Warszawa do Stanów Zjednoczonych, gdzie spełnia swój wielki amerykański sen. Już trzy lata temu oświadczył się przepięknej Kamili. Para w wolnym czasie sporo podróżuje - Dubaj, Grecja, Oman to tylko niektóre miejsca, w których byli.Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia klikaj strzałkę w prawo!

Bartosz Slisz w życiu prywatnym. Spełnia swój amerykański se...