Sparing: Bytovia Bytów - Bałtyk Koszalin 2:0

jak
Trzecioligowy Bałtyk Koszalin uległ w meczu kontrolnym grającej o klasę wyżej Bytovii Bytów.

Piłkarze Bałtyku z dobrej strony pokazali się w I połowie. Dwie bardzo dobre okazje miał Dawid Gruchała-Węsierski, a tuż przed przerwą Jakub Janasik trafił w słupek. Losy spotkania rozstrzygnęły się w ciągu kwadransa po zmianie stron. Już w 49. min wynik otworzył Paweł Zawistowski, a w 60. po wyrzucie z autu ustalił Piotr Giel (były zawodnik Kotwicy Kołobrzeg). Dodajmy, że na prośbę trenera Bytovii mecz został wydłużony o 10. minut.

Skład Bałtyku: Pogorzelec – Ponurko, Jasitczak, Waleński, Walaszczyk, Ginter, Forczmański, Putno, Kruczkowski, Janasik, Gruchała-Węsierski.
Na zmiany wchodzili: De Clerc, Duszkiewicz, Górka, Ziemann, Król, Gregorek, Kramarz, Pietrykowski, Czenko.