Sparing: Górnik Radlin - Ruch Chorzów 0:8

krk
Łukasz Janoszka zdobył bramkę w sparingu Ruchu
Łukasz Janoszka zdobył bramkę w sparingu Ruchu Polskapresse
Ruch Chorzów zagrał w Radlinie mecz sparingowy z okazji 90-lecia miejscowego Górnika. Niebiescy pokonali 8:0 występującego w katowickiej okręgówce rywala. Był to pierwszy sparing przebywających na zgrupowaniu w Kamieniu podopiecznych Jacka Zielińskiego.

Górnik Radlin - Ruch Chorzów 0:8

Bramki: Daniel Dziwniel 11, Łukasz Janoszka 29, Bartosz Brodziński 32, Jakub Smektała 54, Kamil Włodyka 57, 73, Filip Starzyński 61, Mateusz Kwiatkowski 76

Ruch Chorzów: (I połowa) Mateusz Abramowicz - Daniel Dziwniel, Bartosz Brodziński,Piotr Stawarczyk, Martin Konczkowski - Łukasz Janoszka, Marcin Malinowski, Łukasz Tymiński, Marek Zieńczuk - Pavel Sultes, Grzegorz Kuświk.
(II połowa) Bartosz Soliński - Robert Chwastek, Aleksander Komor, Michał Helik, Michał Kołodziejski - Jakub Smektała, Bartłomiej Babiarz, Filip Starzyński, Kamil Włodyka - Mateusz Kwiatkowski, Maciej Jankowski.

źródło: Ruch Chorzów

Polub nas na Facebooku! Tam dzieje się jeszcze więcej!