Sparing: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 4:0

psz, Anna Dziedzic
Podbeskidzie dobrze wypadło w sparingu z Rakowem
Podbeskidzie dobrze wypadło w sparingu z Rakowem Kamil Ficek
Podbeskidzie wygrało w Bielsku-Białej drugoligowy Raków Częstochowa 4:0 (1:0), w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rundy wiosennej Ekstraklasy.

Kamil Adamek nie rozpoczął treningów. Wszystko przez menedżera?

Na tydzień przed startem rundy wiosennej Podbeskidzie nabrało wiatru w żagle. Jest to dość budujące dla zespołu, który obecnie znajduje się w strefie spadkowej rozgrywek Ekstraklasy.

Pierwsze 45 minut spotkania przebiegało raczej bez większych fajerwerków. Na kilka minut przed gwizdkiem obwieszczającym przerwę, celne trafienie odnotował Damian Chmiel. Piłkarze Podbeskidzia rozstrzelali się w drugiej połowie meczu, bez większych problemów przedzierając się przez defensywę czerwono-niebieskich. Sporo pracy mieli również sędziowie, żółty kartonik zawodnicy oglądali bowiem sześciokrotnie.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 4:0 (1:0)