Sparing: Polonia Bytom - GKS Tychy 1:2

Mateusz Herman
Polonia Bytom - GKS Tychy
Polonia Bytom - GKS Tychy Lucyna Nenow / Polskapresse
Piłkarze GKS-u Tychy na zakończenie zgrupowania rozegrali mecz sparingowy z Polonia Bytom. Tyszanie na boisku w Ptakowicach pokonali drugoligowca 2:1. Co ciekawe spotkanie sędziowała trojka arbitrów pochodzących z Azerbejdżanu.

Mecz otworzył samobójczym trafieniem Tomasz Balul, który pokonał z najbliższej odległości Misztala. W drugiej połowie "trójkolorowi" doprowadzili do wyrównania, po strzale testowanego Mateusza Grzybka w 78. minucie.

Natomiast dwie minuty później wynik ustalił Wojciech Król, który po podaniu Krzysztofa Bizackiego pewnie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem rywali.

Kolejny, najprawdopodobniej ostatni, sparing podopieczni trenera Tomasza Fornalika rozegrają 20 lipca, o godz. 11. Przeciwnikiem GKS-u będzie trzecioligowy LKS Nadwislan Góra.

Polonia Bytom - GKS Tychy 1:2 (1:0)