Sparing: Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn 2:1

Sebastian Piasecki
Stomil przegrał szósty sparing z rzędu
Stomil przegrał szósty sparing z rzędu Lucyna Nenow/Polskapresse
Piłkarze olsztyńskiego Stomilu przegrali szósty mecz kontrolny z rzędu. Tym razem podopieczni Zbigniewa Kaczmarka ulegli piłkarzom Wigier Suwałki.

Danijel Ljuboja do Pogoni Szczecin. Głupia plotka czy sensacyjny transfer?

Bardzo udanie rozpoczęło się to spotkanie dla zawodników z Olsztyna. Już w 15. minucie bramkę dającą prowadzenie strzelił pomocnik biało-niebieskich Piotr Łysiak. Szybko strzelony gol dobrze rokował na przyszłość w tym meczu. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. Trener Kaczmarek postanowił zmienić całą jedenastkę zespołu.

W drugiej odsłonie meczu Stomil narzucił swój styl gry, lecz w 70. minucie do wyrównania doprowadził Sammy Gehman. Trzynaście minut później było już 2:1 dla drużyny z Podlasia. Zwycięską, jak się później okazało, bramkę zdobył Piotr Czapa. Warto odnotować też, iż w 74. minucie zawodów czerwone kartki obejrzeli Adrian Karankiewicz (Wigry) i Szymon Kaźmierowski (Stomil).

Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn 2:1

Bramki: Sammy Gehman 70', Piotr Czapa 83' - Piotr Łysiak 15'

Wigry Suwałki: Karol Salik (68' - Patryk Sobolewski) - Bartosz Widejko (46' Kamil Lauryn), Adrian Karankiewicz (74' Filip Pilichowski), Kamil Wenger, Kevin Zalewski (85' Paweł Omilianowicz), Karol Drągowski (46' Marcin Tarnowski, 80' Nelson Becerra), Gac (46' Sebastian Czapa), Mateusz Romachów (55' Adam Pomian, 89' Daniel Ołowniuk), Bogusz, Nelson Becerra (46' Sammy Gehman), Daniel Ołowniuk (5' Dawit Makaradze, 46' Tomasz Tuttas).

Stomil Olsztyn: Michał Leszczyński (46' Piotr Skiba) - Janusz Bucholc (46' Arkadiusz Mroczkowski), Arkadiusz Koprucki (46' Paweł Tomkiewicz), Rafał Remisz (46' Dawid Szymonowicz), Kamil Hempel (46' Wojciech Dziemidowicz) - Bartosz Papka (46' Karol Żwir), Piotr Łysiak (46' Daniel Michałowski), Grzegorz Lech (46' Paweł Łukasik), Łukasz Jegliński (46' Paweł Głowacki), Patryk Kun (46' Dominik Kun) - Tomasz Bzdęga (46' Szymon Kaźmierowski).

Polub nas na Facebooku! Tam dzieje się jeszcze więcej!