Sparing: Wisła Kraków - Piast Gliwice 2:0

msz
Sparing: Wisła Kraków - Piast Gliwice 2:0 Anna Kaczmarz / Polskapresse
W sparingu rozegranym w ośrodku przygotowawczym Wisły Kraków w Myślenicach "Biała Gwiazda" pokonała Piasta Gliwice 2:0. Gole zdobyli w drugiej połowie Łukasz Garguła i Łukasz Burliga.

W pierwszej połowie nie byliśmy świadkami bramek. Po zmianie stron zaatakowali Wiślacy, a efekt przyszedł w 67. minucie. Do rzutu wolnego podszedł Łukasz Garguła, po którego uderzeniu i rykoszecie o mur, piłka zmyliła Dobrivoja Rusova i wpadła do bramki. W 82. minucie wynik ustalił Łukasz Burliga, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Piasta po raz drugi.

Wisła Kraków - Piast Gliwice 2:0 (0:0)