Sparingi: Warta Poznań - Warta Międzychód 5:0 [ZDJĘCIA]

Radosław Patroniak/Głos Wielkopolski
Sparingi: Warta Poznań - Warta Międzychód 5:0
Sparingi: Warta Poznań - Warta Międzychód 5:0 Roger Gorączniak
W sobotę popularni Zieloni mieli zmierzyć się z czwartoligowym zespołem z województwa lubuskiego Santosem Świebodzin. Nastąpiła jednak zmiana rywala i ostatecznie podopieczni trenera Tomasza Bekasa zmierzyli się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Gdańskiej z liderem grupy północnej IV ligi wielkopolskiej Wartą Międzychód.

Poznaniacy od początku spotkania przeważali, wygrywając pewnie 5:0 (4:0). W pierwszej połowie dwie bramki zdobył Filip Brzostowski, który pokonał bramkarza rywali w 2. oraz 5. minucie, a po jednej Michał Ciarkowski (27) i Łukasz Spławski (32). W drugiej odsłonie inicjatywa także należała do trzecioligowców, zaś rezultat ustalił w ostatniej minucie Brzostowski kompletując nieklasycznego hat-tricka.