Trener ŁKS - Kibu Vicuna: W każdym elemencie gry musimy się poprawić

p
ŁKS zremisował w sparingu z Koroną 2:2

Opinia trenera ŁKS Kibu Vicuni po spotkaniu: Taktycznie to był naprawdę fajny mecz, graliśmy z mocnym przeciwnikiem. Po piłkarzach było widać, że w przeciągu kilku dni musieli zagrać dwa sparingi w trudnych warunkach i w ostatnich 20-25 minutach gry tempo gry spadło. Najgorsze były kontuzje, które przydarzyły się Dawidowi Arndtowi i Jankowi Kuźmie. Dobrze otwieraliśmy i budowaliśmy akcje, lecz brakowało finalizacji. W każdym elemencie gry musimy się poprawić – nie tylko w fazie ofensywnej, ale też w defensywnej czy w przejściu z ataku do obrony.
Marek Kozioł dał sporo spokoju, Javi zaczął dobrze, ale okazało się, że 75 minut to dla niego jeszcze za dużo. Zadowolony jestem też z pracy, którą zarówno w ofensywie, jak i w defensywie wykonał Stipe Jurić. Dobrze zaprezentowali się też Bartek Szeliga i Janek Kuźma. Na razie to jest jeszcze czas na próby, szlifowanie taktyki