Wisła przegrała sparing z Herthą Berlin (ZDJĘCIA)

Natalia Doległo
Wisła Kraków przegrała 0:2 sparingowe spotkanie z berlińską Herthą. Wynik meczu został ustalony już w 12. minucie gry. Dla podopiecznych Franciszka Smudy był to ostatni sprawdzian przed inauguracją ligowego sezonu.

Wisła poszukuje napastnika od zaraz. Czy jest szansa na powrót Pawła Brożka?

W sparingu nie zobaczyliśmy Rafała Boguskiego, który zmaga się z drobnym urazem, natomiast na jego pozycji zagrał testowany Wenezuelczyk Jose Romo, który w 71. minucie został zmieniony przez Przemysława Lecha.

Mecz w Berlinie był ostatnim testem podopiecznych Franciszka Smudy przed nowym sezonem. Jednak krakowianie w sparingach nie zachwycali. „Biała Gwiazda” wygrała z Nielbą Wągrowiec (4:3) i Omonią Nikozja (3:0), zremisowała z Zawiszą Bydgoszcz (1:1) i GKS-em Katowice (1:1), przegrała natomiast z Lechem Poznań (1:3), Limanovią (1:2) i Ruchem Chorzów (0:2).

Już w piątek Wisła podejmie na swoim stadionie Górnika Zabrze.

Hertha Berlin – Wisła Kraków 2:0 (2:0)

Bramki: Nico Schulz 2, Sebastian Langkamp 12

Żółta kartka: Stjepanović (Wisła Kraków)

Wisła: Michał Miśkiewicz - Paweł Stolarski, Marko Jovanović, Arkadiusz Głowacki (78 Michał Nalepa), Gordan Bunoza (72 Łukasz Burliga) - Emmanuel Sarki, Łukasz Garguła, Ostoja Stjepanović (61 Fabian Burdenski), Michał Chrapek (46 Cezary Wilk), Patryk Małecki (65 Dominik Kościelniak) - Jose Romo (71 Przemysław Lech)

Polub nas na Facebooku! Tam dzieje się jeszcze więcej!