Wygrana Bayernu w sparingu, grał Lewandowski (ZDJĘCIA)

mgs
Bayern Monachium nie zwalnia tempa i wygrywa kolejny sparing przed rozpoczęciem nowego sezonu. Tym razem mistrzowie Niemiec pokonali Chivas Guadalajara 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa w tym meczu strzelił Claudio Pizarro.

Bayern prowadzenie objął już w 10. minucie spotkania, kiedy Franck Ribery dośrodkował w pole karne, a tam Claudio Pizarro strzałem głową pokonał bramkarza rywali. Do 83. minuty na placu gry przebywał reprezentant Polski, Robert Lewandowski, który jednak nie wpisał się w tym meczu na listę strzelców.

Bayern Monachium - C.D. Guadalajara 1:0

Bramki: 0:1 Pizarro (10.)

C.D. Guadalajara: A. Rodriguez (71. Michel) - Pereira (46. Vidrio), Salcido, Araujo - Sanchez, Arce (71. Toledo), Castro (62. Enriquez), G. Rodriguez (62. Solis) - Bravo (71. Napoles), De Nigris (62. Fierro), Reyna

Bayern Monachium: Starke - Rafinha, Martínez (88. Rafinha), Alaba - Hojbjerg, Gaudino, Rode (53. Badstuber), Bernat - Pizarro (57. Shaqiri) - Lewandowski (83. L. Scholl), Ribéry (83. Contento)

Do tej pory Bayern rozegrał cztery sparingi w swoim kraju, a żadnego z nich nie przegrał (3:0 z Red Baroons Diermannsried, 1:1 z MSV Duisburg, 2:2, k. 5:4 z Borussią M'gladbach oraz 3:0 z VfL Wolfsburg).