Jedenastka 7. kolejki Nice 1 Ligi według GOL24.pl!

Piotr Szymański
W tygodniu rozegraliśmy cztery zaległe mecze w ramach 7. kolejki Nice 1 Ligi, więc wreszcie możemy przedstawić wam zaległą jedenastkę. Warto podkreślić wysokie zwycięstwa Drutex-Bytovii Bytów, Zagłębia Sosnowiec i Podbeskidzia Bielsko-Biała. Komplet punktów dopisała też Miedź Legnica, która pokonała w derbach Chrobrego w Głogowie. Sprawdźcie jedenastkę 7. kolejki Nice 1 Ligi! autor: Piotr Szymański

Tobiasz Weinzettel (Odra Opole)
Po raz kolejny 21-letni golkiper trafia do naszej jedenastki. Weinzettel bronił świetnie w meczu z Chojniczanką. Jego interwencja w drugiej połowie pozwolili opolanom utrzymać korzystny wynik.

Mateusz Cichocki (Zagłębie Sosnowiec)
W pierwszej połowie Zagłębie przeżywało ciężkie chwile, ale udało się wyjść obronną ręką z kilku sytuacji przeciwnika. Po przerwie sosnowiczanie strzelili GieKSie aż trzy gole. Przy pierwszym trafieniu asystował Cichocki, który zgrał piłkę do Rafała Makowskiego.

Mariusz Malec (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
Środkowy obrońca Górali rozegrał bardzo dobre zawody przeciwko swojemu niedawnego zespołowi. Bielszczanie zagrali na zero z tyłu, a Malec był pewnym punktem swojego zespołu. Miejsca w składzie w najbliższym czasie na pewno nie odda.

Dawid Abramowicz (GKS Tychy)
Po przenosinach z Katowic do Tychów nie zatracił żadnego z dobrze znanych atutów. Chętnie podłącza się do akcji ofensywnych i potrafi stworzyć sytuację dalekim wyrzutem z autu. W meczu w Chorzowie dał znak do ataku w 89. minucie, gdy popisał się pięknym technicznie uderzeniem.

Marcin Wodecki (Odra Opole)
Na początku tego sezonu piłka ciągle spada pod nogi Wodeckiego, który dobrze wie, co ma z nią zrobić. W meczu z Chojniczanką Wodecki zaliczył dwa trafienia, które dały zwycięstwo. A był nawet bliski hat-tricka, lecz jego "centrostrzał" trafił w słupek.

Bartosz Wolski (Drutex-Bytovia Bytów)
Pełnił rolę schodzącego do środka prawoskrzydłowego i rozegrał świetne zawody przeciwko Pogoni. Zdobył swoją premierową bramkę dla Bytovii oraz dołożył asystę. Warto mieć na oku tego 20-latka, bo może stać się niedługo gwiazdą całej Nice 1 Ligi.

Przemysław Mystkowski (Miedź Legnica)
Spory talent, który został wypożyczony z Jagiellonii do Miedzi. W debiucie wyszedł w pierwszym składzie i zdobył bardzo ładną bramkę, dającą legniczanom derbowe zwycięstwo. Czego można chcieć więcej?

Łukasz Sierpina (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
Pociągnął Podbeskidzie do efektownego zwycięstwa nad Olimpią. Sierpina był nie do zatrzymania na lewym boku pomocy. Zdobył bramkę na 2:0, a jeszcze wcześniej zaliczył asystę przy pierwszym trafieniu dla swojego zespołu.

Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec)
Po rehabilitacji w Legii, wrócił na stare śmieci. W spotkaniu z GieKSą wszedł z ławki w drugiej połowie i mocno przyczynił się do prestiżowej wygranej. Pewnie wykonał rzut karny, a w ostatniej akcji wystawił piłkę jak na tacy Sebastianowi Milewskiemu.

Janusz Surdykowski (Drutex-Bytovia Bytów)
Brał udział w każdej bramkowej sytuacji. Zdobył dwie bramki, dopisał asystę i kluczowe podanie przy kolejnym trafieniu. Fantastyczny występ "Surdyka", który z pewnością powalczy o koronę króla strzelców.

Artur Siemaszko (Stomil Olsztyn)
Pół roku temu, jeszcze w Ekstraklasie w barwach Zagłębia Lubin, mocno mu się oberwało w mediach za występ właśnie przeciwko Górnikowi Łęczna. Teraz miał coś do udowodnienia. Napastnik Stomil rozegrał dobre zawody, które podsumował bramką z rzutu karnego.

REZERWOWI: Radosław Majecki (Stal Mielec), Grzegorz Bartczak (Miedź Legnica), Rafał Brusiło (Odra Opole), Łukasz Sołowiej (Stomil Olsztyn), Wojciech Łobodziński (Miedź Legnica), Rafał Makowski (Zagłębie Sosnowiec), Maciej Urbańczyk (Ruch Chorzów), Rafał Niziołek (Odra Opole), Patryk Mularczyk (Zagłębie Sosnowiec), Marcin Orłowski (Puszcza Niepołomice), Paweł Tomczyk (Podbeskidzie Bielsko-Biała).