Legia 1:3 Duisburg - debiut Ljuboji, "skuteczny" Żewłakow

Atanazy Wojdak
Legia Warszawa przegrała w sparingu z drugoligowym niemieckim MSV Duisburg 3:1. Jedyną bramkę dla Legii zdobył... zawodnik gości Soares. Nie był to jedyny samobój tego spotkania.

Legia Warszawa 1:3 MSV Duisburg. Zobacz przebieg meczu, czytając zapis relacji LIVE!

Bramka dla Legii padła już w 1. minucie spotkania. Niestety z upływem czasu było coraz gorzej. W 23. minucie bramkę samobójczą zdobył Michał Żewłakow. To już kolejny samobój doświadczonego obrońcy w tym okresie przygotowawczym.

W 28. minucie padł kolejny gol dla MSV. Bollmann wykorzystał dośrodkowanie jednego z kolegów i nie dał szans stojącemu w bramce Kuciakowi. Było już 1:2, a chwilę później niemiecka drużyna podwyższyła rezultat. Strzelcem trzeciej bramki był Brosinski. Wszystko rozstrzygnęło się więc w ciągu kilku minut. W drugiej połowie Maciej Skorża dokonał kilka zmian, ale bramki już nie padły.