ŁKS. Były bramki do przerwy, a jakim wynikiem skończył się sparing?

bart
W ekstremalnych zimowych warunkach toczyli sparingowy mecz piłkarze ŁKS i Polonii Środa Wielkopolska. Zasłużone zwycięstwo odnieśli łodzianie

Spotkanie zaczęło się znakomicie dla łodzian. Po akcji Bryły, strzałem pod poprzeczkę wynik otworzył Zagdański. Po faulu na szarżującym Pyrdole, jedenastkę wykorzystał Rozwandowicz. Miał trochę szczęście, bo piłka wpadła do siatki po rękach bramkarza. Kontaktowy gol padł, gdy Nowak wyprzedził Juraszka i strzałem obok Kołby umieścił piłkę w siatce.
Po zmianie stron Radionow strzelił obok bramki, Guzik trafił w słupek, Rozmud przegrał sytuację sam na sam, a dobitka Radionowa była niecelna.

Obfite opady śniegu spowodowały, że bardziej mieliśmy warunki narciarskie, niż piłkarskie – stwierdził trener Wojciech Robaszek.

Kolejny sparingowy mecz ŁKS rozegra 27 stycznia z Hutnikiem Nowa Huta (Kraków).

ŁKS - Polonia Środa Wielkopolska 2:1 (2:1)
1:0 - Zagdański (4), 2:0 - Rozwandowicz (25, karny), 2:1 - Nowak (38)
ŁKS - I połowa: Kołba - Pyciak, Rozwandowicz, Juraszek, Widejko - Woldki, Bryła, Kocot, Pyrdoł - Kujawa, Zagdański
ŁKS - II połowa: Kazimierczak - Pyciak (66, Janiak), Bielak, Sobociński, Rozmus - Kosytrka, Margol, Gamrot, Burkhardt, Guzik - Radionow

GKS Bełchatów zremisował z pierwszym wiosennym ligowym rywalem ŁKS - MKS Kluczbork 1:1. Bramkę dla GKS strzelił Rachwał
PGE GKS (I połowa): Lenarcik – Kogut, Michalski, Górski, Szubertowski – Rachwał, Ryszka, Peda, Pietroń, Ciarkowski – Giel
(II połowa): Moczadło – Lewandowski, Kendzia, Górski, Tomczyk – Garuch, Ryszka – Chwastek, Bartosiak, Thiakane – Flaszka

Materiał oryginalny: ŁKS. Były bramki do przerwy, a jakim wynikiem skończył się sparing? - Express Ilustrowany