Włodzimierz Łyżwa
Michał Kielak (z piłką) strzelec gola dla Broni w meczu sparingowym z Wisłą Sandomierz. Włodzimierz Łyżwa
W meczu sparingowym dwóch drużyn trzeciej ligi, Broń Radom po golu Michała Kielaka pokonała Wisłę Sandomierz 1:0.

Broń Radom - Wisła Sandomierz 1:0 (0:0)
Bramka: Michał Kielak 49
Broń, 1 połowa: Kosiorek - testowany, Kośmicki, Wrześniewski, Zborowski, Dias, Kielak, Kumoch, Głowacki, Olszewski, Goljasz.
Broń, 2 połowa: Kosiorek - testowany, testowany, Wrześniewski, Zborowski, Poreba, testowany, Kumoch, Głowacki, Olszewski, Goljasz oraz Dąbrowski, Grudzień, Ambrozik.

Sporo testowanych piłkarzy pojawiło się w zespole radomskiej Broni, trenera Mikołaja Łuczaka.
W pierwszej połowie radomski trzecioligowiec wiele razy był z piłką pod bramką Wisły, ale futboliści Broni nie potrafili sobie wypracować żadnej dogodnej okazji do strzelenia gola. W 33 minucie poprzeczka uratowała radomian od utraty gola, po strzale Damiana Mężyka.
Kilka minut po wznowieniu gry w drugiej połowie, Michał Kielak pokonał bramkarza Wisły. Później swój kunszt bramkarski pokazał golkiper Broni, Jakub Kosiorek, który dwa razy uratował swój zespół do utraty gola.

- Przed każdym meczem mamy założone swoje cele i w pierwszej połowie realizowaliśmy bardzo dobrze. Jeżeli chodzi o wynik to zawsze jest fajnie wygrywać, ale to nie jest teraz najważniejsze. Od 12 marca mamy wygrywać. W najbliższym tygodniu przeprowadzimy pięć jednostek treningowych. Nie będziemy już grali w środę meczu towarzyskiego, a dopiero w sobotę zmierzymy się w Ostrowcu Świętokrzyskim z miejscowym z KSZO – mówił po meczu Mikołaj Łuczak, trener Broni.