Piłkarze Garbarni Kraków strzelili w sparingu osiem bramek

Jerzy Filipiuk
Szymon Kiebzak strzelił jedną z bramek dla Garbarni
Szymon Kiebzak strzelił jedną z bramek dla Garbarni Andrzej Wiśniewski
Piłka nożna. W sparingowym meczu II-ligowa Garbarnia Kraków rozgromiła na własnym, sztucznym boisku występującą w klasie okręgowej Victorię 1918 Jaworzno 8:0.

„Brązowi” urządzili sobie ostre strzelanie. Rozmiary zwycięstwa mogłoby być jeszcze okazalsze, gdyby nie nonszalancja, jaka wkradała się chwilami w ich grę, na co po spotkaniu zwrócił uwagę trener Mirosław Hajdo.

Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał jeden z dwóch testowanych zawodników (pomocnik), których nazwisk szkoleniowiec krakowian nie chciał jednak zdradzić.

Problemy zdrowotne sprawiły, że w środowym sparingu nie wystąpili obrońcy Dariusz Łukasik i Petar Borovicanin, pomocnicy Michał Kitliński i Marek Masiuda oraz napastnik Tomasz Ogar.

W najbliższą sobotę Garbarnia rozegra kolejny sparing, tym razem z II-ligowym Radomiakiem. Mecz ma się odbyć w Staszowie, ale jeśli uniemożliwi to śnieg, zostanie rozegrany w Krakowie na sztucznym boisku „Brązowych”.

Garbarnia Kraków – Victoria 1918 Jaworzno 8:0 (4:0)

Bramki: 1:0 testowany 17, 2:0 Siedlarz 32, 3:0 Furtak 34, 4:0 Wojcieszyński 37, 5:0 Piszczek 51, 6:0 Wójcik 80, 7:0 Wójcik 82, 8:0 Kiebzak 84.

Garbarnia: I połowa: Cabaj – Furtak, Garzeł, Kalemba, Górecki – testowany, Wojcieszyński, Pietras, Kiebzak – Serafin, Siedlarz; II połowa: Kozioł – Piszczek, Moskal, testowany, Krykun – Liput, Kołton, Wojcieszyński (70 Pietras), Wójcik – Serafin, Kiebzak.

Sportowy24.pl w Małopolsce

10 transmisji z Igrzysk w Pjongczangu, których nie możesz przegapić!

**Magazyn Sportowy24 na

Igrzyska Olimpijskie 2018 w Pjongczangu

**

Więcej wideo na Youtube Sportowy24 - zasubskrybuj i nie przegap!

Materiał oryginalny: Piłkarze Garbarni Kraków strzelili w sparingu osiem bramek - Dziennik Polski