Rafał Musioł
Ruch Chorzów w meczu z Górnikiem Łęczna prowadził od 54. minuty po golu Michała Walskiego. W 78 bramkarz Kamil Lech podbił jednak piłkę po główce jednego z rywali w taki sposób, że najpierw trafiła w poprzeczkę, a potem odbiła się od jego pleców i wpadła do siatki. Arkadiusz Gola
Ruch Chorzów w ostatnim w tym roku meczu zremisował z Górnikiem Łęczna. Trenerem gości jest Franciszek Smuda, a o wyniku przesądził samobójczy gol bramkarza Niebieskich. ZOBACZCIE ZDJĘCIA KIBICÓW

Ruch Chorzów - Górnik Łęczna

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KIBICÓW

Kibice końcowy wynik przyjęli z rozczarowaniem i gwizdami. Niebiescy rok zakończyli na dwunastym miejscu w tabeli II ligi z przewagą tylko czterech punktów nad strefą spadkową i aż jedenastoma straty do pozycji dających awans na zaplecze Ekstraklasy, który miał być ich celem zdaniem prezesa klubu.

W czasie meczu fani Ruchu tradycyjnie skandowali "Nowy stadion dla Chorzowa!", a przed spotkaniem Maciej Urbańczyk otrzymał pamiątkową koszulkę z okazji 100 meczu w barwach Ruchu.

Trenerem Górnika Łęczna jest Franciszek Smuda, były selekcjoner reprezentacji Polski.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Magazyn sportowy KIBIC

Awantura piłkarek na meczu Czarni Sosnowiec - GKS Katowice

Materiał oryginalny: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 1:1 ZDJĘCIA Fatalny samobójczy gol bramkarza zaprzepaścił szanse na zwycięstwo - Dziennik Zachodni