Skrót meczu Stal Rzeszów - Miedź Legnica 1:3. Końcówka należała do gości, Paweł Oleksy z golem i samobójem [WIDEO]

Jacek Czaplewski
Fortuna 1 Liga. Stal Rzeszów odpowiedziała po przerwie, ale to Miedź Legnica cieszyła się w piątkowy wieczór z trzech punktów dzięki wygranej 3:1. Polecamy skrót najciekawszych akcji, czyli bramkowych.

Bramki z Stal Rzeszów - Miedź Legnica

Mecz pechowo zaczął się dla Pawła Oleksego. Obrońca Stali chciał wybić piłkę na wślizgu, ale wpakował ją do własnej bramki, dzięki czemu Miedź zeszła na przerwę z zaliczką. Po niej... Oleksy doprowadził do remisu, dokładając nogę do podania.

Miedź odzyskała prowadzenie po przepięknym golu Iwo Kaczmarskiego. Tuż przed doliczonym czasem wygraną przypieczętował Nemanja Mijusković, wykorzystując jedenastkę po zagraniu ręką.

Skrót meczu GKS Tychy - Arka Gdynia 0:1. Lider 1 ligi pokonał wicelidera

Stal Rzeszów - Miedź Legnica 1:3 (0:1)
Bramki: Oleksy 66' - Oleksy 34' (s.), Kaczmarski 74', Mijusković 89' (k.)
Żółta kartka: Kądziołka
Sędziował: Jacek Małyszek (Lublin)
Widzów: 3015 osób

Stal Rzeszów:Bieszczad - Warczak, Kościelny, Góra, Oleksy - Kłos (64. Łyczko), Bukowski, Thill, Kądziołka (46. Da Silva), Wachowiak (80. Jesús Díaz) - Prokić (90. Salamon).

Miedź Legnica: Mądrzyk - Kostka, Mijušković, Niewulis, Hartherz - Michalik (84. Drzazga), Lehaire (69. Kaczmarski), Aguado, Salvador (83. Bogacz), Antonik (69. Agbor) - Guzdek (59. Drygas).

1. LIGA w GOL24

Ruch Chorzów na meczu z Legią Warszawa otarł się o rekord sezonu należący do Śląska Wrocław. Oto pięć najwyższych frekwencji w Polsce w lutym. W czołówce pięć różnych klubów, a widowiska w trzech różnych rozgrywkach.

Najwyższe frekwencje w lutym. Zwycięstwo Ruchu Chorzów, ale ...