Sparing: Cracovia - Torpedo Moskwa 2:1

pb/Gazeta Krakowska
Bartłomiej Dudzic zapewnił zwycięstwo Cracovii
Bartłomiej Dudzic zapewnił zwycięstwo Cracovii Ryszard Kotowski
Przygotowująca się do rundy wiosennej Cracovia pokonała w meczu towarzyskim słynne Torpedo Moskwa 2:1. Krakowscy piłkarze potwierdzają, że są w coraz lepszej dyspozycji.

W minioną środę piłkarze Cracovii co prawda przegrali 0:1 z innym rosyjskim klubem FK Ufa, ale ich gra dzisiaj mogła się podobać. Teraz po kolejnym pojedynku podczas zgrupowania w Turcji zdołali zejść z boiska z tarczą.

Nie obyło się jednak bez gorszych chwil bowiem to moskwianie objęli prowadzenie w 33. minucie gry. Cracovia jednak zdołała wyrównać jeszcze przed przerwą.

Dwie minuty przed przerwą gola do szatni zdobył Vladimir Boljević, który piłkę umieścił w siatce trafiając z rzutu wolnego. "Pasy" bramkę na wagę zwycięstwa zdobyły w 78. minucie po akcji dwóch zawodników wprowadzonych na boisko po przerwie Łukasza Zejdlera i Bartłomieja Dudzica.

Cracovia - Torpedo Moskwa 2:1 (1:1)