Sparing: Stal Mielec - Wisła Kraków 1:1

Sebastian Kaniewski
Drużyna Wisły Kraków zremisowała w spotkaniu sparingowym z drugoligową Stalą Mielec (1:1). Bramkę dla podopiecznych Franciszka Smudy zdobył Emmanuel Sarki.

Trener Smuda w dzisiejszym meczu dał szansę gry wielu młodym zawodnikom. W meczu wystąpili m.in. Gerard Bieszczad, Przemysław Lech, Dominik Kościelniak, czy też 17-letni Kamil Kuczak. Cały mecz rozegrał również Fabian Burdenski.

Pierwszą bramkę o dziwo zdobyli gospodarze. W 21. minucie po błędzie Osmana Chaveza w sytuacji sam na sam z Miśkiewiczem znalazł się Sebastian Łętocha i pewnym strzałem pokonał golkipera "Białej Gwiazdy". Wisła odpowiedziała pod koniec pierwszej części gry trafieniem Sarkiego.

W drugiej połowie gola dla Wisły zdobył Nalepa, ale sędzia zasygnalizował pozycję spaloną. Gospodarze nie mieli już więcej sytuacji do przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Stal Mielec – Wisła Kraków 1:1 (1:1)