Wysokie zwycięstwo Motoru Lublin w ostatnim przedsezonowym sparingu

Marcin Puka/Kurier Lubelski
Sparing Motor Lublin - Podlasie Biała Podlaska
Sparing Motor Lublin - Podlasie Biała Podlaska Jakub Hereta/Kurier Lubelski
Piłkarze Motoru Lublin w swoim ostatnim sparingu przed inauguracją nowego sezonu, pokonali przed własną publicznością Podlasie Biała Podlaska 3:0 (1:0).

Więcej zdjęć na KurierLubelski.pl!

Bramki dla podopiecznych Mariusza Sawy strzelali Karol Kostrubała w 34 i 60 minucie, oraz młodzieżowiec Marcin Kufrejski w 80 min.

Od początku meczu przewaga należała do drugoligowca z Lublina. Motorowcy w pierwszej połowie strzelili jednego gole, a po przerwie dołożyli jeszcze dwa trafienia. Goście praktycznie ani razu poważniej nie zagrozili bramce strzeżonej przez Mateusza Oszusta.

Motor zagrał w następującym składzie: Oszust - Pyda, Karwan, Matuszczyk, Nowotka - Czułowski, Niżnik, Kostrubała, Kursa, zawodnik testowany - zawodnik testowany.

Ponadto grali: Lipiec, Ptaszyński, Kanarek, Diego, Król, Kosiarczyk, Horodeński i Kufrejski.