Zimny prysznic dla kibiców Zawiszy w Polkowicach

mic
Polkowiczanie na własnym obiekcie to zespół nieobliczalny i niewygodny
Polkowiczanie na własnym obiekcie to zespół nieobliczalny i niewygodny Piotr Krzyżanowski/Gazeta Wrocławska
Kibice Zawiszy w dużej grupie zjawili się w odległych Polkowicach i przeżyli niemały zawód. Walczący o ekstraklasę bydgoszczanie stracili zwycięstwo w ostatnich minutach, remisując ostatecznie z KS Polkowice 1:1.

Goście prowadzili po golu Adriana Błąda w 32. minucie. Skazywana na porażkę drużyna górników walczyła do końca i udało jej się dopiąć swego. Remis polkowiczanom jeszcze niewiele daje, bo wciąż mają aż 8 punktów straty do bezpiecznego miejsca w tabeli. Zawisza może mieć natomiast aż 6 punktów straty do miejsca dającego awans do ekstraklasy. Wystarczy, że swój mecz wygra jutro Pogoń.

KS Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 1:1 (0:1) - zobacz zapis naszej relacji live

Bramki: Damian Piotrowski 84 - Adrian Błąd 32

Żółte kartki: Damian Piotrowski 55 - Vahan Gevorgyan 44, Paweł Oleksy 52

Sędzia: Sebastian Krasny (Kraków). Widzów: 1200

Polkowice: Przemysław Kazimierczak, Dawid Wacławczyk, Marcin Nowak, Piotr Kucharzak, Przemysław Kocot, Krzysztof Janus, Tomasz Salamoński (70 Mateusz Peroński), Damian Dąbrowski (46 Maciej Bancewicz), Damian Piotrowski, Grzegorz Kuświk (60 Mateusz Piątkowski), Grzegorz Podstawek

Zawisza: Andrzej Witan, Michał Ilków-Gołąb, Marcin Drzymont, Łukasz Skrzyński, Paweł Oleksy, Adrian Błąd (79 Cezary Stefańczyk), Martins Ekwueme, Paweł Strąk, Michał Masłowski, Vahan Gevorgyan (72 Vladimir Kukol), Jakub Wójcicki (88 Rafał Piętka)