Bramka rundy w derbach Rzeszowa? Gol Bartosza Kwietnia z własnej połowy [WIDEO]

Tomasz Górski
screen Twitter
Fortuna 1. liga. W 12. kolejce Stal Rzeszów przegrała w derbowym spotkaniu z Resovią 3:4. Bramka wprowadzonego z ławki Bartosza Kwietnia może kandydować do miana gola kolejki, a może i rundy jesiennej.

Przed tym spotkaniem goście zajmowali przedostanie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 8 punktów. Przed derbowym spotkaniem nastroje nie były najlepsze, ale po emocjonującym widowisku udało się pokonać piątą Stal Rzeszów 4:3

W 82. minucie Bartosz Kwiecień widział daleko wysuniętego Przemysława Pęksę i zdecydował się na uderzenie z własnej połowy.

To premierowe trafienie 28-letniego pomocnika w tym sezonie. Najprawdopodobniej to jego najpiękniejsza bramka w karierze, która da mu tytuł strzelca bramki kolejki. A kto wie - może i rundy jesiennej.

Stal Rzeszów - Apklan Resovia 3:4 (0:2)
Bramki: Bondarenko 49' (samob.), Prokić 53' i 90+1' - Wasiluk 32', Górski 44', Antonik 70', Kwiecień 82'
Żółte kartki: Pęksa, Małecki - Wasiluk, Mikulec, Kwiecień, Bondarenko
Sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom)
Widzów: 7622.

Stal: Pęksa - Polowiec, Pajnowski, Oleksy (90+1' Sadłocha), Głowacki - Poczobut, Wolski (76' Danielewicz) - Michalik (76' Kłos), Olejarka (76' Mustafaew), Piątek (46' Małeck), Prokić.
Trener: Daniel Myśliwiec.

Resovia: Pindroch - Mikulec, Bondarenko, Hoogenhout, Adamski - Vieira (67' Mikrut), Wasiluk, Mróz (89' Krasa), Bąk (67' Kwiecień), Eizenchart (67' Antonik) - Górski (79' Wojciechowski).
Trener: Mirosław Hajdo.