Cracovia remisuje w sparingu z drugoligową Bytovią

Damian Orłowicz
Bramkę dla Pasów zdobył Suworow
Bramkę dla Pasów zdobył Suworow Ryszard Kotowski
W ostatnim dniu zgrupowania w Gniewnie Cracovia zremisowała z Bytovią Bytów 1:1. Bramkę dla Pasów zdobył Alexandru Suvorov, wyrównał w drugiej części spotkania Piotr Łapigrowski.

Cracovia grała prawie cały mecz w osłabieniu, gdyż w 17. minucie Marcin Budzyński otrzymał czerwoną kartkę za przepychanki z rywalem. Kilka minut później Cracovia objęła prowadzenie. Rzut wolny po faulu na Bojanie Puzigacy, na bramkę zamienił Alexandru Suvorov.

Wynik ten utrzymywał się do drugiej połowy, lecz gola wyrównującego w 60. minucie zdobył Piotr Łapigrowski i mecz zakończył się remisem.

Rezultat ten tym bardziej nie może satysfakcjonować kibiców i trenera Cracovii, że drugoligowiec grał wczoraj mecz w Pucharze Polski, więc w dzisiejszym spotkaniu pojawiła się tylko część podstawowego składu Bytovii.

Cracovia - Bytovia Bytów 1:1 (1:0)