Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

red
Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie śledzić relację na żywo?
Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie śledzić relację na żywo? Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa
Mecz Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie śledzić relację LIVE? O godzinie 18:00 rozpocznie się mecz Miedź - Chojniczanka. Relacja minuta po minucie ze spotkania Miedź - Chojniczanka w GOL24. Faworytem spotkania w Legnicy wydaje się być Chojniczanka. Jeżeli wygra z Miedzią, to awansuje do czołowej trójki.

Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Zawodnicy Macieja Bartoszka nie przegrali w tym sezonie żadnego spotkania i plasują się na wysokiej czwartej pozycji w zestawieniu. Za piłkarzami z Chojnic przemawiają też statystyki ostatnich spotkań z Miedzią.

Bilans bezpośrednich konfrontacji tych drużyn jest korzystny dla żółto-biało-czerwonych. Z pięciu meczów zwycięsko wychodziła ekipa z Chojnic, a “Miedzianka” wygrała zaledwie tylko raz. W ostatnim sezonie w Legnicy padł remis 2:2, a w Chojnicach udało się wygrać Chojniczance 1:0. Bramkę w samej końcówce spotkania zdobył wtedy Paweł Zawistowski.

Po sześciu kolejkach Miedź zajmuje dopiero dwunaste miejsce. Zgromadziła ledwie sześć punktów. Trzy razy dzieliła się punktami. Było tak choćby przed tygodniem, kiedy 1:1 zremisowała z Chrobrym w Głogowie.

Początek dzisiejszego meczu Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice o godzinie 18:00 (potkanie nie będzie transmitowane w telewizji).