MN
Fragment meczu, Radomiak - Górnik.
Fragment meczu, Radomiak - Górnik. Joanna Gołąbek
W pierwszym sparingu w letnim okresie przygotowawczym Radomiak Radom pokonał swojego drugoligowego rywala 3:1. Mecz odbył się na bocznym boisku stadionu przy ulicy Struga 63.

Radomiak Radom - Górnik Łęczna 3:1 (0:1)
Bramki: Filipowicz 48, testowany 52, Leandro 90 z karnego - Szysz 32.
Radomiak I połowa: Testowany - Hodowany, Zając, Świdzikowski, testowany, Colina, testowany, Luz, Szuprytowski, Rolinc, Wróbel.
Radomiak II połowa: Testowany - Jakubik, Grudniewski, Zakrzewski, Jabłoński, Filipowicz, Armanto, testowany, Mikita, testowany, Leandro.

Do przerwy zieloni przegrywali po golu Patryka Szysza w 32 minucie. Tuż po przerwie do remisu ładnym strzałem z rzutu wolnego doprowadził Maciej Filipowicz. Radomiaka na prowadzenie wyprowadził jeden z zawodników testowanych, a wynik w końcówce, po uderzeniu z karnego, ustalił Leandro Rossi.

Radomiak ma w planach jeszcze rozegranie czterech gier kontrolnych. W najbliższą sobotę w Mielcu zmierzy się ze Stalą (początek o godzinie 12), w czwartek 5 lipca w Radomiu z FC Viitorul Constanta z Rumunii. Dzień później (godzina 20), zieloni wyjadą do Warszawy, gdzie zmierzą się z mistrzem Polski, Legią, na jego stadionie. Na koniec, 14 lipca Radomiak zagra z Avią Świdnik

RADOMIAK RADOM. AKTUALNE INFORMACJE DOTYCZĄCE ZESPOŁU - TUTAJ

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Piękne WAGS podczas world cup 2018 w Rosji [zdjęcia]

Wiemy jakim jesteś typem gościa weselnego! QUIZ

Zakazane pamiątki z wakacji - tego nie przywieziecie do domu!

TOP 18 zasad postępowania w czasie burzy

To jedne z najdłuższych wakacji! Zobacz wakacyjne memy!

Jesteś świeżo upieczonym kierowcą? Tych błędów się wystrzegaj

Materiał oryginalny: Radomiak Radom wygrał z Górnikiem Łęczna w pierwszym sparingu w letnim okresie przygotowawczym przed sezonem 2018/19 - Echo Dnia Radomskie