Ruch Radzionków zremisował z Zagłębiem Sosnowiec

Michał Wieczorek
"Cidry" zremisowały z drugoligowym Zagłębiem
"Cidry" zremisowały z drugoligowym Zagłębiem Marzena Bugała / Polskapresse
W rozegranym w Cieszynie sparingu pomiędzy Ruchem Radzionków a Zagłębie Sosnowiec padł remis 2:2. Zespół z 2. ligi wyrównał strzelając dwa gole w ostatnich minutach meczu.

Ruch Radzionków - Zagłębie Sosnowiec 2:2 (2:0)

Bramki:
1:0 - Cieluch 22'
2:0 - M. Górecki 39'
2:1 - Koźmiński 81'
2:2 - Nowak 82'

Ruch: Mika - Bobrowski, Nalepa (46' Dyczek), Bodzioch, Kowalski (46' Łopuch) - Mróz (46' Giesa), Paweł Giel (75' Mróz), Rocki (46' Mateusz Mak) - Polak (46' J. Górecki), M. Górecki (46' Piotr Giel), Cieluch (46' Michał Mak). Trener: Skowronek.

Zagłębie: I połowa: Melon - Strojek, Madej, Jarczyk, Suda - Brzozowski, Sikorski, Szlęzak, Bernaś - Lachowski - Grunt.
II połowa: Testowany - Ryndak, Rumiński, Grabowski, Suda (76. Domański) - Napora, Bryk, Markiewicz, Koźmiński - Cyganek, Nowak.